KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Anadolu Klima Servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 

 

Anadolu Yakası Klima Servisi

Kılınç Teknik Servis  İstanbul ili anadolu ve avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerine profesyonel ve uzman kadrosu ile haftanın 7 günü tüm klima markalarının Airfel, Demirdöküm, LG, Samui, Airwell, Electra, Kelon, Siesta, Comfort, Alarko, Electrolux, McQuay, Splendid, Arçelik, Falke, Midea, Sanyo, Akai, Ferroli, Mitsubishi (Electric), Sharp, Altus, Fuji Electric, Mitsubishi Heavy, Siemens, Amana, Fujitsu, Oreon, Sigma, Beko, General Electric, Orcool, Sunny, Baymak, Daikin, Profilo, Vestel, Bosch, Goodman, Panasonic, Toshiba, Cartel, Hicon, Plushicon, Vestel, High Life (Isısan), Rubenis, White Westinghouse, Diamond Electric, Haier, Regal, Zen, Dolcevita, Lambert, Samsung, Zibro, Tronic ve modelleri için Klima arıza, Klima tamir, Klima montaj, Klima bakım  ve her noktaya gezici servis hizmeti vermektedir. 

Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi beceri ve yetenekleri ile üstün hizmetler sunan, kendisini tercih edenlere değer katmayı ilke edinmiş ve sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızla değişen teknolojiyi takip ederek gelecekteki olası değişimleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan Kılınç Teknik servis; İstanbul Anadolu Yakası Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Servisi hizmetlerini 1 yıl garanti ile yapmaktadır.

Anadolu Yakası ya da Asya Yakası, İstanbul`un Asya Kıtası üzerinde kalan toprakları için kullanılan tabirdir. İlk ne zaman kullanıldığı bilinmemekle beraber Osmanlı döneminden beri kullanıldığı kesindir. Kuzey sahilinde Şile ve kuzeydoğusunda Beykoz, güney sahilinde ise Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy bulunmaktadır. Boğazda bulunan iki ilçe üsküdar ve Beykoz olup, iç ilçeler ise Sultanbeyli, ümraniye ve yeni ilçe statüsüne kavuşmuş olan Sancaktepe, Ataşehir ve çekmeköy`dür. 1973`e kadar pek canlılığı olmayan Anadolu Yakasi, Boğaziçi Köprüsü`nün yapımından sonra iyice hareketlenmeye başlamıştır. İstanbul nüfusunun 1/3`ü burada yaşamaktadır. Avrupa Yakasına göre, daha yeşildir ve trafik daha az yoğundur.2013-03-25

Klima Servisi


Anadolu Klima Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.