KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Ataşehir Bosch Servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 
Ataşehir Bosch Servisi

 

Ataşehir Bosch Servisi 444 1 964

 

Ataşehir Bosch Bakim ve Bosch Onarim servisi için önemli olan müsterilerimizin memnuniyeti bu sebeple tamir ücretlerinde müsteriyi fazla yipratmadan en iyi ve en hesapli sekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Müsterilerimizden aldigimiz memnuniyet, güven ve destekle müsteri portföyümüzü genis kapasitelere ulastirdik. Ataşehir Bosch teknik servisi olarak gerek profesyonel gerek yönetsel anlamda gelismelerimize devam ediyoruz. Müsterilerimizin memnuniyetinin kaliciligi için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Ataşehir Bosch Teknik servisimiz, sizlerden gelen çagrilara en kisa süre içerisinde cevap vererek en çok tercih edilen teknik servisi olmayi basardik.Uzun yillar kalite çizgimizi bozmadan, sizleri magdur durumda birakmadan, sistem kalitemizle sizlere hizmet etmekteyiz. Bizleri Tercih Ettiginiz Için Tesekkürler Sevgilerle…

 

Hizmetlerimiz;

Ataşehir Bosch Tamir Hizmetleri

Ataşehir Bosch Onarim Hizmetleri

Ataşehir Bosch Bakim Hizmetleri

Ataşehir Bosch Montaj Hizmetleri

Ataşehir Bosch Yedek Parça Hizmetleri

Yukarida Yer Alan Hizmeleri Bosch Servisi Olarak Siz Müsterilere Sunmaktayiz. Istanbul`un Tüm Bölgelerinde Bizleri Arayabilirisiniz 444 1 964.

 

Aşık Veysel Bosch Servisi · Atatürk Bosch Servisi · Barbaros Bosch Servisi · Esatpaşa Bosch Servisi · Ferhatpaşa Bosch Servisi · Fetih Bosch Servisi · İçerenköy Bosch Servisi · İnönü Bosch Servisi · Kayışdağı Bosch Servisi · Küçükbakkalköy Bosch Servisi · Mevlana Bosch Servisi · Mimarsinan Bosch Servisi · Mustafa Kemal Bosch Servisi · Örnek Bosch Servisi · Yeniçamlıca Bosch Servisi · Yenisahra Bosch Servisi · Yenişehir Bosch Servisi

 

Ataşehir Bosch Servisi Tüm Bölglerde Servis Hizmeti Vermektedir. Istanbulun Neresinde Olursaniz Olun nizde Olusan Arizalari Bize Bildirebilirsiniz 444 1 964.

Ataşehir Bosch Servisi olarak güvenli hizmeti ile yillardir büyüyen servisimiz 7/24 Ataşehir Bosch Servisi Teknik Servisliginde Marka slogani ile basarilarini gerçeklestirmektedir.“ Ataşehir Bosch Servisi ” müsterilerimize hususi Teknik servis hizmeti sunmaktadir. Servisimiz isinma ve isi sistemlerinde Ataşehir Bosch Servisi teknik servisi hizmeti vermek amaci ile faaliyete geçmis. Kılınç Teknik Servis tarafindan Kombi nizin tesisat temizligi yapilmaktadir.

Kombi nizin su basınç ayarını bir buçuk bar seviyesinde tutmalısınız. Kombi nizde olusan sorun ve problemlere kesinlikle kendiniz müdahele etmeyiniz. Kiış dönemlerinde kullandığınız Bosch Kombi kısık derece sıcaklikta tutabilirsiniz. Baca temizliği bu aygitlar için gereklidir. Bu aygıtlara bacali aygiti denir, banyolar ve yüz ölçümü 8 metre küpten az olan ortamlara montesi yapılması uygun degildir. Baca temizliği bacali Kombi cihazlarinda ihtiyaç duyulur. Kombi düşük sıcaklikta tutarak Kombi nize zarar vermezsiniz. Ataşehir Bosch Servisi bakimi demek iyi bir performans, sorunsuz bir kış sezonu geçirmek demektir. kılınç Teknik servis Içerisinde olusturdugumuz çalışma stratejisi sayesinde kaliteli zamaninda ve hizli görev anlayisi ile gazli isi teknolojilerine teknik servis hizmeti sunmaktayiz, Kaliteli ve daimi hizmet ilkesi ile büyüyen kurulusumuz Kurumsallik ilkesi ile birlestirmektedir. Servis teknikerlerimiz, Servisimizin kurulusundan önce türlü teknik servis kuruluslarinda faaliyet göstermis olup servis verilen isin isçiligin önemine sahip olup, Servislikte kalite ve is bilgi birikimi ile donatilmis olarak faaliyettedirler.

 

Ataşehir Bosch Servisi Teknik Servisi olarak kaliteli ve güvenilir olma yolunda ilerlemekteyiz. Ataşehir Bosch Servisi Teknik Servisi Yapilan Isçilik ve degisen parçalarda 1 yil güvence kapsamindadir. Ataşehir Bosch Servisi Teknik Servisi Isinma Konusunda tecrübeli teknikerlerimizle görev vermekteyiz. 7/24 müsterilerimize hizmet sunmaktayiz.

 

Kılınç Teknik Servis isi ve isinma sistemlerinde Ataşehir Bosch Servisi Teknik Servis görevi sunmak amaci ile faaliyette geçmistir, 7/24 Ataşehir Bosch Servisi hususi servisi olarak teknik destek vermektedir, Servisimiz tarafindan onarim edilen ve degisen parça yapilan islem tarihinden itibaren 1 yil güvence kapsamindadir.

 

Istikrarli çalismalarimiz gelisen servis Teknikleri ile farkli zamanlarda kurumlarda gerekli egitimleri almakta almaya devam etmektedirler.

Ataşehir Bosch Servisi Bakimi Her yil kis mevsimi gelmeden Kombi nize genel bakim yaptirmalisiniz.

 

Kombinizi istediğiniz ısı ayarinda ayarlayabilirsiniz. Bosch Kombi hermetik ve bacali kombiler olarak iki guruba ayrilirlar. Bacali Bosch Kombi Cihazi Yanma haznesi acik olan Kombi lerdir, montaj edildigi ortamdaki temiz havayi tüketen ve baca baglantisi gerektiren aygitlardir. Hermetik Kombi Cihazi Yanma alani kapali olan Kombi aygitlaridir. Hermetik diye adlandirdigimiz aygitlar baca baglantisi gerektirmezler. Isi haznesi kapali olup gazin yanmasi için ihtiyaç duyulan temiz havayi fan yardimiyla alirlar ve ayni sekilde yanma sonucu olusan kirli atik gazi dis ortama aktarirlar. Hermetik diye tabir ettigimiz Bosch Kombi aygitlar bir baca borusu ile dis ortama baglanmak zorundadirlar Kullanmis oldugunuz Kombi aygitinizi kullandiginiz dönem sonunda bakim yaptirma ihtiyaci duyar ve sene bir defa bakim yaptirmaniz gerekir. Peteklerinizin isi sicakligindan memnun degilseniz, Tesisat temizligi yaptirmaniz gereklidir.

 

Ataşehir Bosch Servisi Kullanmis oldugunuz Bosch Kombi tarafimizdan verdigimiz servis hizmetinde onarim edilen modül veya degisen yedek parça teslimat tarihinden itibaren bir yil süre ile kapsamindadir. Servisimizde teknisyenlerimizin, servisimizin kurulusundan önce türlü teknik servis firmalarinda türlü bölümlerde çalismis, servisi verilen hizmetin önemine sahip, toplam kalite bilgileri ve is disiplini ile egitimli olarak ise baslamislardir. Kılınç Teknik Servis bünyesinde çalisanlarimiz gelisen servis teknoloji ile birlikte türlü zamanlarda ve degisik kurumlarda gereken egitimleri sürdürmektedirler. Ataşehir Bosch Servisi bünyesinde olusturdugumuz çalisma stratejisi sayesinde kaliteden ödün kaybetmeden, gününde ve hizli servis anlayisi ile tüm marka Kombi ve isitma sistemlerine Teknik servis görevi sunmaktayiz.

 2012-09-04

Klima Servisi


Bosch Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.