KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Göztepe Klima Servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 
Göztepe Klima Servisi

 

Göztepe Arçelik Alarko Vestel Vaillant Bosch Lg Beko Klima Servisi

Göztepe Klima Servisi yaz mevsiminin kavurucu sıcak hava koşullarında oda ve konut için ferahlandırmak için kullanılan klima cihazlarınızın bakım ve tamir hizmetlerini yapmaktadır.

Göztepe Klima Servisi gezici servis araçları ile sizden gelen klima arıza bildirimlerine hızlı bir şekilde ulaşmaktadır.

İstanbul`un hangi ilçesinde bulunursanız bulunun klima arıza ve diğer sistemsel problemler için Göztepe Klima Servisiile iletişime geçebilirsiniz.

Göztepe Klima Servisi İstanbul en iyi teknik servisi olan Kılınç Teknik Servis, eğitimli ve alanında uzman personel tarafından İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm bölgelere klima servis hizmeti vermektedir.`, `Göztepe Klima Servisi, göztepe klima, klima tamiri, klima bakımı, klima servisi`, `

Göztepe Klima Servisi

Kılınç Teknik Servis yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimiyle müşterilerine Kaletileli hızlı servis sunmaktadır. Havaların ısınması ile birlikte aşırı sıcaklardan şikayetçi olanlar için tasarlanmış olan klimalar, belli bir noktadan sonra istenilen performansı vermemeye ve ardından kaçınılmaz sorunlara neden olmaktadır.

Klimaların soğutmaması, su damlatması ve sıcak hava üflemesi en belirgin arıza türleridir. Bunların dışında kalan klima montaj ve klima bakım hizmetleri klimanıza sıklıkla yapmanız gereken işlemlerin başında gelmektedir.
 

İstanbul en iyi teknik servisi olan Kılınç Teknik Servis, eğitimli ve alanında uzman personel tarafından İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm bölgelere klima servis hizmeti vermektedir.
 

 • Klima Zaman ayarı Çalışmıyor
 • Ayar yapıldıktan sonra elektrik kesintisi olmadığını kontrol edin.
  Fişin takılı olduğunu kontrol edin.
  Elektrik kesintisi olmadığını kontrol edin.
  Kumandanın içinde pil olduğunu kontrol edin.
  Sigortanın atmamış olduğunu kontrol edin.
  Saat ayarının doğru olduğuna bakın, Pm akşam saatini, Am sabah saatlerini ifade eder.
   


  Göztepe, İstanbul, Anadolu Yakasında, Kadıköy İlçesi sınırları içinde bulunan bir mahalledir.İsmini Merdivenköy, Şahkulu dergahının Gözcüsu olan Gözcü Baba`nın bulunduğu gözetleme tepesinden almıştır.  2013-03-25

  Klima Servisi


  Anadolu Klima Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.