KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Kadıköy Bosch Servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 
Kadıköy Bosch Servisi

 

Kadıköy Bosch Servisi 444 1 964

 

Kadıköy Bosch Bakim ve Bosch Onarim servisi için önemli olan müsterilerimizin memnuniyeti bu sebeple tamir ücretlerinde müsteriyi fazla yipratmadan en iyi ve en hesapli sekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Müsterilerimizden aldigimiz memnuniyet, güven ve destekle müsteri portföyümüzü genis kapasitelere ulastirdik. Kadıköy Bosch teknik servisi olarak gerek profesyonel gerek yönetsel anlamda gelismelerimize devam ediyoruz. Müsterilerimizin memnuniyetinin kaliciligi için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Kadıköy Bosch Teknik servisimiz, sizlerden gelen çagrilara en kisa süre içerisinde cevap vererek en çok tercih edilen teknik servisi olmayi basardik.Uzun yillar kalite çizgimizi bozmadan, sizleri magdur durumda birakmadan, sistem kalitemizle sizlere hizmet etmekteyiz. Bizleri Tercih Ettiginiz Için Tesekkürler Sevgilerle… Hizmetlerimiz;

Kadıköy Bosch Tamir Hizmetleri

Kadıköy Bosch Onarim Hizmetleri

Kadıköy Bosch Bakim Hizmetleri

Kadıköy Bosch Montaj Hizmetleri

Kadıköy Bosch Yedek Parça Hizmetleri

Yukarida Yer Alan Hizmeleri Bosch Servisi Olarak Siz Müsterilere Sunmaktayiz. Istanbul`un Tüm Bölgelerinde Bizleri Arayabilirisiniz 444 1 964.

 

Kadıköy Bosch Servisi  Servis Bölgeleri: Acıbadem Bosch Servisi · Bostancı Bosch Servisi · Caddebostan Bosch Servisi · Caferağa Bosch Servisi · Dumlupınar Bosch Servisi · Eğitim Bosch Servisi · Erenköy Bosch Servisi · Fenerbahçe Bosch Servisi · Feneryolu Bosch Servisi · Fikirtepe Bosch Servisi, Göztepe Bosch Servisi · Hasanpaşa Bosch Servisi · Koşuyolu Bosch Servisi · Kozyatağı Bosch Servisi · Merdivenköy Bosch Servisi · 19 Mayıs Bosch Servisi · Osmanağa Bosch Servisi · Rasimpaşa Bosch Servisi · Sahrayıcedid Bosch Servisi · Suadiye Bosch Servisi · Zühtüpaşa Bosch Servisi, Ayrılıkçeşme Bosch Servisi · Bahariye Bosch Servisi · Çemenzar Bosch Servisi · Çiftehavuzlar Bosch Servisi · Haydarpaşa Bosch Servisi · İbrahimağa Bosch Servisi · Kalamış Bosch Servisi · Kızıltoprak Bosch Servisi · Kuyubaşı Bosch Servisi · Moda Bosch Servisi · Selamiçeşme Bosch Servisi · Söğütlüçeşme Bosch Servisi · Şenesenevler Bosch Servisi · Yeldeğirmeni Bosch Servisi · Ziverbey Bosch Servisi

 

Kadıköy Bosch Servisi Tüm Bölglerde Servis Hizmeti Vermektedir. Istanbulun Neresinde Olursaniz Olun nizde Olusan Arizalari Bize Bildirebilirsiniz 444 1 964.

Kadıköy Bosch Servisi olarak güvenli hizmeti ile yillardir büyüyen servisimiz 7/24 Kadıköy Bosch Servisi Teknik Servisliginde Marka slogani ile basarilarini gerçeklestirmektedir.“ Kadıköy Bosch Servisi ” müsterilerimize hususi Teknik servis hizmeti sunmaktadir. Servisimiz isinma ve isi sistemlerinde Kadıköy Bosch Servisi teknik servisi hizmeti vermek amaci ile faaliyete geçmis. Kılınç Teknik Servis tarafindan Kombi nizin tesisat temizligi yapilmaktadir.

Kombi nizin su basınç ayarını bir buçuk bar seviyesinde tutmalısınız. Kombi nizde olusan sorun ve problemlere kesinlikle kendiniz müdahele etmeyiniz. Kiış dönemlerinde kullandığınız Bosch Kombi kısık derece sıcaklikta tutabilirsiniz. Baca temizliği bu aygitlar için gereklidir. Bu aygıtlara bacali aygiti denir, banyolar ve yüz ölçümü 8 metre küpten az olan ortamlara montesi yapılması uygun degildir. Baca temizliği bacali Kombi cihazlarinda ihtiyaç duyulur. Kombi düşük sıcaklikta tutarak Kombi nize zarar vermezsiniz. Kadıköy Bosch Servisi bakimi demek iyi bir performans, sorunsuz bir kış sezonu geçirmek demektir. kılınç Teknik servis Içerisinde olusturdugumuz çalışma stratejisi sayesinde kaliteli zamaninda ve hizli görev anlayisi ile gazli isi teknolojilerine teknik servis hizmeti sunmaktayiz, Kaliteli ve daimi hizmet ilkesi ile büyüyen kurulusumuz Kurumsallik ilkesi ile birlestirmektedir. Servis teknikerlerimiz, Servisimizin kurulusundan önce türlü teknik servis kuruluslarinda faaliyet göstermis olup servis verilen isin isçiligin önemine sahip olup, Servislikte kalite ve is bilgi birikimi ile donatilmis olarak faaliyettedirler.

Kadıköy Bosch Servisi Teknik Servisi olarak kaliteli ve güvenilir olma yolunda ilerlemekteyiz. Kadıköy Bosch Servisi Teknik Servisi Yapilan Isçilik ve degisen parçalarda 1 yil güvence kapsamindadir. Kadıköy Bosch Servisi Teknik Servisi Isinma Konusunda tecrübeli teknikerlerimizle görev vermekteyiz. 7/24 müsterilerimize hizmet sunmaktayiz.

Kılınç Teknik Servis isi ve isinma sistemlerinde Kadıköy Bosch Servisi Teknik Servis görevi sunmak amaci ile faaliyette geçmistir, 7/24 Kadıköy Bosch Servisi hususi servisi olarak teknik destek vermektedir, Servisimiz tarafindan onarim edilen ve degisen parça yapilan islem tarihinden itibaren 1 yil güvence kapsamindadir.

Istikrarli çalismalarimiz gelisen servis Teknikleri ile farkli zamanlarda kurumlarda gerekli egitimleri almakta almaya devam etmektedirler.

Kadıköy Bosch Servisi Bakimi Her yil kis mevsimi gelmeden Kombi nize genel bakim yaptirmalisiniz.

Kombinizi istediğiniz ısı ayarinda ayarlayabilirsiniz. Bosch Kombi hermetik ve bacali kombiler olarak iki guruba ayrilirlar. Bacali Bosch Kombi Cihazi Yanma haznesi acik olan Kombi lerdir, montaj edildigi ortamdaki temiz havayi tüketen ve baca baglantisi gerektiren aygitlardir. Hermetik Kombi Cihazi Yanma alani kapali olan Kombi aygitlaridir. Hermetik diye adlandirdigimiz aygitlar baca baglantisi gerektirmezler. Isi haznesi kapali olup gazin yanmasi için ihtiyaç duyulan temiz havayi fan yardimiyla alirlar ve ayni sekilde yanma sonucu olusan kirli atik gazi dis ortama aktarirlar. Hermetik diye tabir ettigimiz Bosch Kombi aygitlar bir baca borusu ile dis ortama baglanmak zorundadirlar Kullanmis oldugunuz Kombi aygitinizi kullandiginiz dönem sonunda bakim yaptirma ihtiyaci duyar ve sene bir defa bakim yaptirmaniz gerekir. Peteklerinizin isi sicakligindan memnun degilseniz, Tesisat temizligi yaptirmaniz gereklidir.

Kadıköy Bosch Servisi Kullanmış oldugunuz Bosch Kombi tarafimizdan verdigimiz servis hizmetinde onarim edilen modül veya degisen yedek parça teslimat tarihinden itibaren bir yil süre ile kapsamindadir. Servisimizde teknisyenlerimizin, servisimizin kurulusundan önce türlü teknik servis firmalarinda türlü bölümlerde çalismis, servisi verilen hizmetin önemine sahip, toplam kalite bilgileri ve is disiplini ile egitimli olarak ise baslamislardir. Kılınç Teknik Servis bünyesinde çalisanlarimiz gelisen servis teknoloji ile birlikte türlü zamanlarda ve degisik kurumlarda gereken egitimleri sürdürmektedirler. Kadıköy Bosch Servisi bünyesinde olusturdugumuz çalisma stratejisi sayesinde kaliteden ödün kaybetmeden, gününde ve hizli servis anlayisi ile tüm marka Kombi ve isitma sistemlerine Teknik servis görevi sunmaktayiz.

 2012-09-04

Klima Servisi


Bosch Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.