KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Kadıköy Vaillant Servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 
Kadıköy Vaillant Servisi

Kadıköy Vaillant Servisi 216 457 02 22

 

Kadıköy Vaillant Kombi ve Vaillant Klima Tamir Onarım Servisi her zaman, en mukemmel kalitede teknik hizmet sunmak adına, 7/24 her an ve her semte gezici servis ekipleri ile işinin ehli teknik servis personeli sizinle..

Kadıköy Vaillant Servisi  216 457 02 22 Güvenilir ve ekonomik hizmette, mutlak memnuniyet hedeflemekte olup, yirmibeş yılı aşkın süredir, kalitemizle lider konumda teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizde farkımız, kalite ve hızın güvenle birleştiği noktada meydana gelmektedir. Yılların deneyim ve tecrübeleriyle birlikte hizmetlerimizde kendimize olan güvenimizden yola çıkarak, Vaillant kombi ve vaillant klima yüksek verim almanızı sağlamaktayız. Kadıköy Vaillant Servisi Sektörde zirveye ulaşmayı amaçlayan çalışmalarımızla, gücümüzü siz değerli müşterilerimizin takdir ve memnuniyetinden almakta olup, kesin kalitedeki çözüm önerilerimizle yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

 

Kadıköy Vaillant Servisi her işi herkes yapar, fakat ustalık farklı bi olaydır diyerek; alanında en mukemmel kalitede hizmet sunan deneyimli personellerimizle, kalitemizi devamlı süreçte ve en iyi boyutlarda güncel tutarak sunmaktayız. Hizmet kalitemizden emin olarak işçiliğimize ve değiştirdiğimiz yedek parçalarımıza bir yıl garanti vermekteyiz. Uzman kadromuzun yeniliklere açık yapısı ve devamlı gelişim içerisinde en mukemmel hizmetleri sektörde önder vasfıyla üstlenip sunmaktan dolayı, gurur verici hizmetlerimiz sayesinde başarı çıtamızla birlikte, müşteri portföyümüzüde yükseltmekten dolayı mutluluk duymaktayız.

Günümüz teknik servisçileri tarafından kalıplaşmış olan "sök-tak"cı zihniyete karşıyız. Bu anlayış sadece sizin ekonominize değil, bütün ülke ekonomisine zarar vermektedir. Sonuç itibariyle kullanılan yedek parçalar yurt dışından temin edilmekte ve paramız yutr dışına akmaktadır. Bu nedenle eğer ki problem çıkaran bir parçanın onarımı mümkünse onarım yolunu seçmek daha doğrudur. Örneğin bir elektronik devre kartının maliyeti çoktur. Eğer bunun onarımı mümkünse onarılma yoluna gidilmelidir.

Kadıköy Hizmet Bölgemiz

 

Acıbadem · Bostancı · Caddebostan · Caferağa · Dumlupınar · Eğitim · Erenköy · Fenerbahçe · Feneryolu · Fikirtepe

Göztepe · Hasanpaşa · Koşuyolu · Kozyatağı · Merdivenköy · 19 Mayıs · Osmanağa · Rasimpaşa · Sahrayıcedid · Suadiye · Zühtüpaşa
Semtler: Ayrılıkçeşme · Bahariye · Çemenzar · Çiftehavuzlar · Haydarpaşa · İbrahimağa · Kalamış · Kızıltoprak · Kuyubaşı · Moda · Selamiçeşme · Söğütlüçeşme · Şenesenevler · Yeldeğirmeni · Ziverbey

 

Kadıköy Tanıyalım

 

Kadıköy ilçesi ülke ve kent ulaşımı açısından önemli bir konuma sahiptir. Anadolu`daki çeşitli merkezleri İstanbul`a ve kent içindeki çeşitli semtleri de birbirine bağlayan bazı ana ulaşım yolları Kadıköy İlçesi`nden geçer. Bunlardan en önemlisi eskiden Ankara Asfaltı ve E-5 adlarıyla anılan D-100 Karayolu`dur. Bu karayolu Fatih Sultan Mehmet Köprüsü`ne giden O-2 Otoyolu`yla Kozyatağı`nda, Boğaziçi Köprüsü`ne giden O-1 Otoyolu`yla Uzunçayır`da kesişir.

Anadolu`nun çeşitli merkezlerini İstanbul`a bağlayan demiryolu hattının ilk istasyonu Haydarpaşa Garı`dır. Haydarpaşa`daki gar binası ve öteki demiryolu tesisleri Kadıköy İlçesi sınırları içindedir. Bu istasyon aynı zamanda kentin Anadolu yakasında yapılan banliyö treni ulaşımı açısından önem taşır.

 

 

Kadıköy-Moda nostaljik tramvayı
Kadıköy İlçesi`nde yaşayanların önemli bir bölümü şehir hatları vapurlarını kullanırlar. İlçedeki vapur iskeleleri Haydarpaşa, Kadıköy ve Bostancı`dadır. Ayrıca Kadıköy ve Bostancı`daki deniz otobüsü iskelelerinden İstanbul`un çeşitli kıyı semtlerine düzenli seferler yapılır. Kalamış Koyu`nda da büyük bir yat limanı vardır. 1934-1966 yılları arasında, Kadıköy-Moda, Kadıköy-Fenerbahçe ve Kadıköy-Bostancı tramvay hatları hizmet vermiştir. 2003 yılında Kadıköy-Moda hattı nostaljik tramvay adıyla yeniden hizmete girdi.

İlçenin Kuzeyi 2011`den itibaren Kadıköy-Kaynarca Metrosu`na kavuşacaktır. Bu metronun ilk istasyonu olan "Kadıköy" de ilçe merkezinde bulunmaktadır.
 2012-08-29

Klima Servisi


Vaillant Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.