KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Kartal Vaillant Servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 
Kartal Vaillant Servisi

Kartal Vaillant Servisi 216 457 02 22

 

Kartal Vaillant Kombi ve Vaillant Klima Tamir Onarım Servisi her zaman, en mukemmel kalitede teknik hizmet sunmak adına, 7/24 her an ve her semte gezici servis ekipleri ile işinin ehli teknik servis personeli sizinle..

Güvenilir ve ekonomik hizmette, mutlak memnuniyet hedeflemekte olup, yirmibeş yılı aşkın süredir, kalitemizle lider konumda teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizde farkımız, kalite ve hızın güvenle birleştiği noktada meydana gelmektedir. Yılların deneyim ve tecrübeleriyle birlikte hizmetlerimizde kendimize olan güvenimizden yola çıkarak, Vaillant kombi ve vaillant klima yüksek verim almanızı sağlamaktayız. Kartal Vaillant Servisi Sektörde zirveye ulaşmayı amaçlayan çalışmalarımızla, gücümüzü siz değerli müşterilerimizin takdir ve memnuniyetinden almakta olup, kesin kalitedeki çözüm önerilerimizle yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

 

Kartal Vaillant Servisi her işi herkes yapar, fakat ustalık farklı bi olaydır diyerek; alanında en mukemmel kalitede hizmet sunan deneyimli personellerimizle, kalitemizi devamlı süreçte ve en iyi boyutlarda güncel tutarak sunmaktayız. Hizmet kalitemizden emin olarak işçiliğimize ve değiştirdiğimiz yedek parçalarımıza bir yıl garanti vermekteyiz. Uzman kadromuzun yeniliklere açık yapısı ve devamlı gelişim içerisinde en mukemmel hizmetleri sektörde önder vasfıyla üstlenip sunmaktan dolayı, gurur verici hizmetlerimiz sayesinde başarı çıtamızla birlikte, müşteri portföyümüzüde yükseltmekten dolayı mutluluk duymaktayız.

Vaillant markalı cihazlarınızın, arıza, bakım, onarım, montaj ve revizyon işlerinde sizin istek ve cihazınızın gereksinimleri doğrultusunda gerekli özveriyi göstermek her servisin olması gerektiği gibi bizimde prensibimizdir. Günümüz teknik servisçileri tarafından kalıplaşmış olan "sök-tak"cı zihniyete karşıyız. Bu anlayış sadece sizin ekonominize değil, bütün ülke ekonomisine zarar vermektedir. Sonuç itibariyle kullanılan yedek parçalar yurt dışından temin edilmekte ve paramız yutr dışına akmaktadır. Bu nedenle eğer ki problem çıkaran bir parçanın onarımı mümkünse onarım yolunu seçmek daha doğrudur. Örneğin bir elektronik devre kartının maliyeti çoktur. Eğer bunun onarımı mümkünse onarılma yoluna gidilmelidir.

Kartal Hizmet Bölgemiz

 

Atalar · Cevizli · Cumhuriyet · Çavuşoğlu · Esentepe · Gümüşpınar · Hürriyet · Karlıktepe · Kordonboyu · Orhantepe · Ortamahalle

Petrol-İş · Soğanlık · Topselvi · Uğur Mumcu · Yakacık Çarşı · Yakacık Yeni · Yalı · Yukarımahalle · Yunus
Semtler: Aydos · Dragos · Yakacık

 

Kartal Tanıyalım

 

Kartal`da ulaşım denizyolu, demiryolu ve otoyol ile sağlanmaktadır. Kartal, Kurtköy `de bulunan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı`na on beş dakika uzaklıktadır. Kartal`dan Adalar ilçesine vapur, Yalova iline de deniz otobüsü seferleri yapılmaktadır. Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü`ne giden otoban ve E5 karayolu da Kartal`dan geçer. Kadıköy-Kartal arası uzanan Bağdat Caddesi ve Tuzla ile Bostancı arası sahil yolu Kartal`daki diğer karayolu ulaşım seçenekleridir. Kartal`a Haydarpaşa-Gebze arasında çalışan banliyö ve Haydarpaşa-Adapazarı arasında çalışan Adapazarı Ekspresi`yle de ulaşılabilir. Temmuz 2012`de açılacak olan Kadıköy-Kaynarca metrosunun bir durağı Kartal`dadır.

 

Hermetik Tip Kombiler:
Açık yanma odası bulunmayan kombiler. Hermetik tabir ettiğimiz cihazlar olup bacaya ihtiyaç göstermezler. Yanma odaları kapalı hücre biçiminde olup, doğalgaz için gerekli olan yanma havasını bir fan yardımı ile dışarıdan alırken, yanma sonucu oluşan atık gazları aynı şekilde dış ortama vermektedir. Hermetik cihazlar bir hava akım borusu ile dış ortama bağlanmak zorundadır.

Bacalı Tip Kombiler:
Yanma odası bulundukları ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan baca bağlantısı bulunan cihazlar bacalı kombi olarak adlandırılırlar. Mutlaka çekişi iyi bir bacaya bağlanmalı ve bulunduğu ortam havalandırılmalıdır. Banyolar ve hacmi 8m3?ten az olan yerlere konması uygun değildir. Baca temizliği bacalı modeller için gecerlidir.
3- Cihazınıza yılda bir kez mutlaka bakım yaptırmanız gerekmektedir.
4- Kış aylarında sürekli çalışan kombilerinizin gece kısık ayarda çalışması uygun olacaktır.
5- Cihazınızın su basıncı 1.5 bar seviyesinde olmalıdır.
6- Cihazınızda meydana gelecek sorunlarda , verdiğimiz teknik destek sonucu giderilmiyorsa, kesinlikle cihaza müdahale etmeyin.servisin gelmesini bekleyin.
7- Radyatörlerinizin ısısından memnun değilseniz. Kalorifer sistemini temizlettirin.
8- Isınamıyorsanız radyatörlerinizin ısısını kontrol edin. Eğer sıcaksa ve hala ısınamıyorsanız, evinizdeki izolasyon yetersizdir. İçerideki ısıyı muhafaza edemiyorsanız, kayıplar oluşacak, bu nedenle ısınamadığınız gibi yüksek fatura ödeyeceksiniz.
9- Cihazın performansı ve sağlı açısından en üç petek kullanılmalıdır. Zira tasarruf olsun diye 1 veya 2 petek kullanırsanız cihazınız kısa zamanda durup çalışacağından zarar görecektir.
10- Zemin katta ve teras katta oturanlar ara katlara göre daha yüksek fatura öderler. Aksi için iyi bir izolasyon gerekmektedir.
11- Radyatörlerinizin üstü sıcak altı soğuk ise radyatör sistemindeki su, çeşitli nedenlerden dolayı iyi devir daim yapamamaktadır. Zira kombiden çıkıp peteklere giden su aynı hızda kombiye geri gelmelidir, aksi halde iyi ısınma sağlanamaz.
12- Peteklerinizin havasını almak için peteğin üst yan kısmında bulunan prüjörü gevşetip su gelene kadar beklemelisiniz. Bunu yaparken cihazınız kapalı olmalıdır. Işlem bittikten sonracihazın suyunu tekrar kontrol edin.
13- Peteklerinizde hava olup olmadığını anlamak için peteğe karşıdan bakıldığında sıcaklık üst vana kısmından girer diğer yarısı soğuk olur. Üstü sıcak altı soğuk ise hava yoktur.
Radyatör durup dururken hava yapmaz. Hava yapması için sistemin suyunun boşaltılması gerekmektedir. Bunun için arıza ?tadilat-boya v.b gibi işlemler sonucu ortaya çıkar.

 2012-08-29

Klima Servisi


Vaillant Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.