KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Kombi Servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 

Kombi Servisi olarak öncelikle müsteri güveni ve memnuniyetine çok önem gösteriyoruz. Bunun için siz degerli müsterilerimize güveniniz için tesekkür ederiz. Kartal Baymak Kombi Servisi size çok yakin. Kombi servisi İstanbul daki müsterilerine Kombi servisi hizmeti sunarken garantili, kaliteli hizmetin yanı sıra uygun maliyeti de sunmaktadir. Kombi servisi bölgesinde her noktaya ekonomik fiyat politikalarıyla hizmet vermektedir. Geniş araç filosu, uzman personel ve teknisyenleriyle size kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadir.

 

İstanbul her bölgesine, o bölgede bulunan araçlari sayesinde dakikalar içersinde ulaşıp aynı gün içerisinde onarımı yapıyoruz. Onarım yaparken kullandığımız parçalar kesinlikle orjinal olup hiç bir taklit ürün kullanmamaktayız. Kalitemizide ancak bu yolla korumamız mümkündür. Personel kadromuzu genişlettigimiz dönemlerde tercihimizi işinin ehli bilgili deneyimli arkadaşlardan yana yapmaktayiz. Bu sayede profesyonelliğimizide korumuş oluyoruz. Ayrıca personel alımı tamamlandıktan sonra uzun bir eğitime tabi tutulan Kombi servisi personelimiz profesyonel olana kadar bu eğitimi sürdürür. Kılınç Teknik Servis aradığınız müşteri temsilcilerimizle görüştünüz ikamet adresinizi bıraktınız. Müsteri temsilcilerimiz verdiginiz ikamet adresine en yakın ekiplerimizi hemen adrese yönlendiriyor.

 

Kombi servisi, zamana ve çalışma şartlarına göre teknik bakım isteyen durumlarda kombilerinizin bakımını yapar. Kombinizin arızalanması durumunda, arıza tespiti yaparak gerekli onarımları tamamlar ve cihazınızın performans kaybı yaşamasını engellemeye çalışır.

Kombi servisi, cihazınızın garanti süresi olan 2-3 yıllık süreçte cihazınızdaki olası arızalar ve teknik bakımlarla ilgilenirken, garanti süresinin aşımından sonra da size hizmet vermeye devam eder. Bu hizmet esnasında sizin dikkat etmeniz gerek husus ise, kaliteli hizmet ve uygun fiyattır. Çağıracağınız kombi servisinin referanslarını isteyebilirsiniz. Ayrıca personellerine uzmanlık eğitimi veren kombi servisleriyle çalışmanız durumunda, alacağınız hizmetin kalitesinin yükseleceğini de görebilirsiniz.

 

Arçelik Kombi Servisi - Airfel Kombi Servisi - Altus Kombi Servisi - Alarko Kombi Servisi - Kelon Kombi Servisi - Aeg Kombi Servisi - Baymak Kombi Servisi - Bosch Kombi Servisi - Cartel Kombi Servisi - Daikin Kombi Servisi - Electra Kombi Servisi - Electrolux Kombi Servisi` - Fujitsu Kombi Servisi - Fujitsu Kombi Servisi - Hicon Kombi Servisi - Demirdöküm Kombi Servisi - Siemens Kombi Servisi - Midea Kombi Servisi - Mitsubishi Kombi Servisi - Raks Kombi Servisi - Rubenis Kombi Servisi - Samsung Kombi Servisi - Sanyo Kombi Servisi - Sharp Kombi Servisi - Lg Kombi Servisi - Panasonic Kombi Servisi - Ferroli Kombi Servisi - Profilo Kombi Servisi - Vaillant Kombi Servisi - Vestel Kombi Servisi - General Electric Kombi Servisi - Regal Kombi Servisi - Sunny Kombi Servisi - Zen Kombi Servisi - Eca Kombi Servisi her marka kombi için kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı hizmeti veriyoruz.

 

İstanbul Anadolu Avrupa Yakası Arnavutköy · Avcılar · Bağcılar · Bahçelievler · Bakırköy · Başakşehir · Bayrampaşa · Beşiktaş · Beylikdüzü · Beyoğlu · Büyükçekmece · Çatalca · Eyüp · Esenler · Esenyurt · Fatih · Gaziosmanpaşa · Güngören · Kâğıthane · Küçükçekmece · Sarıyer · Silivri · Sultangazi · Şişli · Zeytinburnu Adalar · Ataşehir · Beykoz · Çekmeköy · Kartal · Kadıköy · Maltepe · Pendik · Sancaktepe · Sultanbeyli · Şile · Tuzla · Ümraniye · Üsküdar 7/24 her ilçeye kombi servisi hizmeti sunmaktayız.

 

Kombi Montaj Servisi

Kombi Bakım Servisi

Kombi Demontaj Servisi

Kombi Arıza Servisi

Kombi Tamir Servisi

 

Kombi Montajı

Kombi Bakımı

Kombi Teknik Servis

Kombi Teknik Servis

Kombi Tamiri
 

 2012-10-30

Klima Servisi


Kombi Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.