KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Maltepe Klima Servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 
Maltepe Klima Servisi

Maltepe Klima Servisi klima tamiri, klima bakimi, klima montaji, klima demontaji, klima servisi isi sakaya gelmez, güvenmediginiz kisilere klimalarınızı teslim etmeyiniz.

 

Maltepe Klima Servisi konusunda öncü olan firmamiz. Çünkü dikkatsiz ve tecrübesiz ellere teslim edilmiş Klimalarinizin basina istemediginiz seyler gelebilir, beklenmedik sorunlarla karsilasabilirsiniz. Klima montajinda dikkat ve tecrübe çok önemlidir. Klimanizin bakimi ve onarımı en iyi ve en uygun fiyat avantajiyla çok hizli bir sekilde yapmaktayiz. Bizde Klima bakimini ve onarimini alaninda tecrübeli kadromuzla size en iyi hizmeti saglamak için yillarin verdigi tecrübeyle hizli Klima Servisi ağımızla hizmetinizdeyiz.

Bu nedenle Alaninda uzman olmus Istanbul`un tüm ilçelerine haftanin 7 günü hizmet veren bir servis ağına sahip olan Maltepe Klima Servisimiz size Klima Servisi bakimi konusunda en iyi hizmeti verecektir.

Hatta bir akciger hastaligi olan lejyoner de bakimi yapilmamis Klima lardan bulasir ve ölümcül tehlikesi vardir. Bakimi yapilmayan Klima lar birçok hastaliga gebedir. Etrafta yanici gaz kaçagi olmadigindan emin olun. Toza ve yagmura maruz kalacagi alanlara kurmayin. Gürültünün komsulari rahatsiz etmediginden emin olun. Cihazi, gürültü yapmayacagi bir yere motaji edilmelidir.

Maltepe Klima Servisi monte Yerini Seçme;


Iç Üniteler
Klima nin montaj edildigi duvar sert olmalidir. Teknik Elemanlarımız Klima nin çalisabilmesi için gerekli elektrik tesisatini mekan içerisinde bulunan elektrik hattından Klima ya kadar döseyecektir. Klima nin kurulacagi mekanda yeterli ve güvenli bir elektrik tesisati bulunmasi zorunludur. Klima nin çalıstırılması için gereken montaj islemleri ve parçaların temini Otomat şalter, dış ünite askısı, Maltepe Klima Servisi tarafindan ilgili montaj prosedürü çerçevesinde saglanir.

Klima nin ölçünlü bir ev veya isyerine kurulmasi için gerekli olan montaj modülleri, eger elinizde mevcut degil ise firmamiza konu hakkinda bilgi vermeniz önemlidir. Bu nedenle bilirkisi servis elemanlarımız, ihtiyaciniza en uygun kapasiteyi tespit etmek üzere kontrol hizmeti sunacaklardir.

Kapasite hesabi neden önemlidir?

Kapasite monte yapilacak mekanin bulundugu nahiyeye, yapi malzemesine, pencere alanina, günes isigi alma miktarina, ortamda bulunan kisi sayisina, ek ısı kaynaklarina ve alanın büyüklüğüne göre profesyonel Maltepe Klima Servisi tarafindan hesaplanir.

Tüm Klima lar çalisma ilkesi olarak birbirine benzese de montaj esnasinda yapilmasi gerekenler ve alınan ölçüm degerleri markalara göre farkliliklar gösterir. Alaninda uzman, egitimli ve tecrübeli kadrolara sahip Maltepe Klima Servisi ekibimiz, yöntem ve idari kurallara uygun yapacaklari monteler ile Klima uzun yillar sorunsuzca kullanilabilmesine imkan saglar.

Bununla beraber Klima lara güvence uygulanabilmesi için montesi ve diger satış sonrasi hizmetleri Maltepe Klima Servisimiz tarafindan yapilmalidir.

Her binanin ve her ortamin isi yükü farklidir. Hava sirkülasyonunu önleyecek her hangi bir engel bulunmamalidir. Klima yi, odadaki hava dolasiminin iyi yapabilecegi bir yere montajini edin. akaçlamanin kolayca yapilabilecegi bir yere montajini edin. Klimayı , kapi yakinina monte etmeyin. Cihazla duvar, tavan veya diger engeller arasinda belirtilen oranda 5 cm daha fazla mesafe bırakın. Klimanın yerden yüksekliği göz seviyesinden fazla olmalıdır.

Dis Üniteler
Konden serin ısı iletimini engellememeye dikkat ederek dogrudan günes ışığı veya yagmura maruz kalmasini önlemek için aygitin üstüne günesligi takin. Klima duvar, tavan veya diger engeller arsinda belirtilen oranda kenarlarda 10 cm den fazla fanin bulundugu kismin önünde 100 cm den fazla mesafe birakin.

Ünitelerin etrafinda hava giriş ve çıkış deliklerinden hava akımının saglanmasi için yeteri kadar büyük bir boşluk mevcuttur.

Maltepe Klima Servisi diyor ki, Neden Maltepe Klima Servisi Bakimi
Geçmiste bakimi yapilmayan Klima lariniz başınızı ağrıtabilir.

Çünkü bakimi yapilmayan Klima larda bakteri olusumu çok kolaydir.

Klima üfürülen havayla bu bakteriler solunum yolunuzu kullanarak vücudunuza yayilir.

Bunun sonucunda ciddi hastaliklarla mücadele etmek zorunda kaliriz.

Yaz ayların da aşırı sıcaktan bunalınca evinizde rahat ve huzurlu bir sekilde oturmaniz için aldığınız Klima yi yillar eskitebilir Klima niz bozulabilir veya bir bakima ihtiyaç duyabilir.

Bakimi veya onarimi sirasinda tecrübesiz ellere teslim ettiginiz Klima lariniz eskisinden daha kötü duruma gelebilir.

Bu nedenle Klima larinizi güvendiginiz ellere Maltepe Klima Servisi teslim edin.

Bu kaliteli hizmet sonrasi size de kafanizda soru isareti kalmadan bu hizmetin keyfini sürmek kalir.

Bu nedenle yüzlerce lira ödediginiz Klima larinizi dikkatli ve tecrübeli ellere teslim edin.

Haftanin 7 günü gezici servis ağı ile Istanbul`un tüm ilçelerin de Maltepe Klima Servisi montajinizi yapiyor.2012-08-14

Klima Servisi


Klima Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.