KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Maltepe kombi servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 
Maltepe kombi servisi

Maltepe kombi servisi 216 457 00 66

 

Kombi Servisi olarak öncelikle müsteri güveni ve memnuniyetine çok önem gösteriyoruz. Bunun için siz degerli müsterilerimize güveniniz için tesekkür ederiz. Kartal Baymak Kombi Servisi size çok yakin. Kombi servisi İstanbul daki müsterilerine Kombi servisi hizmeti sunarken garantili, kaliteli hizmetin yanı sıra uygun maliyeti de sunmaktadir. Kombi servisi bölgesinde her noktaya ekonomik fiyat politikalarıyla hizmet vermektedir. Geniş araç filosu, uzman personel ve teknisyenleriyle size kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadir.

İstanbul her bölgesine, o bölgede bulunan araçlari sayesinde dakikalar içersinde ulaşıp aynı gün içerisinde onarımı yapıyoruz. Onarım yaparken kullandığımız parçalar kesinlikle orjinal olup hiç bir taklit ürün kullanmamaktayız. Kalitemizide ancak bu yolla korumamız mümkündür. Personel kadromuzu genişlettigimiz dönemlerde tercihimizi işinin ehli bilgili deneyimli arkadaşlardan yana yapmaktayiz. Bu sayede profesyonelliğimizide korumuş oluyoruz. Ayrıca personel alımı tamamlandıktan sonra uzun bir eğitime tabi tutulan Kombi servisi personelimiz profesyonel olana kadar bu eğitimi sürdürür. Kılınç Teknik Servis aradığınız müşteri temsilcilerimizle görüştünüz ikamet adresinizi bıraktınız. Müsteri temsilcilerimiz verdiginiz ikamet adresine en yakın ekiplerimizi hemen adrese yönlendiriyor.

Maltepe Kombi Montaj Servisi

Maltepe Kombi Bakım Servisi

Maltepe Kombi Demontaj Servisi

Maltepe Kombi Arıza Servisi

Maltepe Kombi Tamir Servisi

 

Bütün  kombi  modellerine ait her model kombi teknolojisini iyi bilen Maltepe kombi servisi, bölgesinin en beğenilen Maltepe kombi bakım servisi olarak çalışıyor.

Maltepe kombi servisi , bakım tamir ve montaj işlemlerinde, kombi servisi teknolojisini bütün inceliklerine kadar tanıyan Maltepe kombi servisi onarım servisi bu ihtiyacı karşılıyor.

Tıpkı bakımı noksan bırakılan çocuk gibi anında hastalanıveriyor. Böyle anlarda da Maltepe kombi servisi tamir servisine ihtiyaç duyuluyor. Sonuçta kombi de bir makinedir.

Kısaca, kullanma kılavuzuna uygun kullanılmayan, seri tamirleri zamanında yapılmayan kombi ler, ne kadar üstün veya kaliteli olursa olsun, sorun yapıyor.

bütün bu özellikler, emniyetler ve teknolojik sistemler olduğu halde zaman zaman kombi ler neden sıkıntı yapıyor, neden Maltepe kombi servisi tamir servisine ihtiyaç duyuyor.

Otomatik by pass sistemi, ısıtma tesisatındaki bir miktar suyun cihaz içinde devir daim olasını sağlıyor.

Emniyet ventili, kalorifer hattındaki aşırı basınca karşı koruma yapıyor.

Otomatik pürjör, kalorifer tesisatındaki oksijenin otomatik olarak atılmasını imkan sağlıyor.

Hermatik tip kombi lerde bulunan hava emiş güvenliği, yeterli hava gelmediği sürede cihazı kapatabiliyor.

Maltepe kombi servisi , Led`li termometre ve uyarı saati koyuldu.

Elektronik ateşleme ile kolay ve garantili kullanım sağlandı.

Üstün sıcaklık rahatlığının ekonomik elde edilmesi Ve yüzde doksan beş verim sağlayan kombi ler üretildi.

Gelişen güncel teknolojiler sayesinde, Maltepe kombi servisi lere uyarlanan elektronik ve dijital fonksiyonlar, Maltepe kombi servisi lerin hem albenisini, hem de kullanım sahasını arttırdı.

Kışın ısınmak için kullanılan Maltepe kombi servisi ler, evlerden baca temizleme derdine son verdi.

Sobalar gibi, çocuk, yaşlı ve hastalar için tehlikeler içermedi, aksine güvenli bir hayat ortamı sağladı.

Kış günleri çocuklarını evde bırakan annelerin gözü arkada kalmaz oldu.

Kullanıldıkları mekanlarda hiç yer kaplamama gibi özelliğinden dolayı çok tercih edilenlerden oldu.

Banyolarda her zaman sıcak su, mutfaklarda gece gündüz sıcak su sağlaması, konutlarda günün her saatinde ayarlanabilmiş bir sıcaklıkla kışın keyfini tamamlayan Maltepe kombi servisi ler, küçüklerin, yaşlıların, hastaların, yalnız yaşayan insanların ve uzun mesaili çalışanların hayatını rahatlattı.

evlerin ısıtılmasında kullanılan kalorifer tesisatlarındaki suyun ısıtılması hususunda çok kolay kullanımı, güzel görünümü, az yer kaplaması, rahat ve konfor sağlaması, isi, dumanı, bacası varlıksız Maltepe kombi servisi cihazları, zorlu yaşam şartlarına büyük rahatlıklar tanıyor.

Doğalgaz kullanımının bütün dünyada ve ülkemizde yaygınlaşması sonucu olarak, ısıtma tesisatlarında kullanılan başlayan Maltepe kombi servisi ler, kalorifer tesisatlarında ve normal su tesisatındaki enerjiyi temin amacıyla son derece faydalı bir cihaz olarak, insan hayatındaki yerini aldı.

İstenilen derecede sabitlenebilen, istenildiği zaman, anında çalıştırılıp, anında söndürülebilen, az enerji kullanarak çalışan Maltepe kombi servisi ler, pek çok ısıtıcının krallaığını yerinden oynattı.

Özellikle evlerde ortaya getirdiği sadelik, ferahlık ve düzenli yerleşim bakımından tüm kullanıcıların dikkatlerini topladı.

Doğal gaz kullanımının da yardımı ile, insanlar kış gelirken, yakacak telaşına düşüp, yakıt depolamak derdinden ve külfetinden kurtuldu.

Maltepe kombi servisi lerin niteliklerini birkaç kat arttırdı.

kombi teknolojisine hem doğal gaz, hem de LPG ile çalışma niteliği dahil edildi. kombi lere standart program saati ve oda termostatı ile kullanım ve ısı ayarı getirildi. Denge bacalı sistemler ile, bulunduğu ortamdan oksijen almadan ve baca bağlantısına gereksinim duymadan çalışması sağlandı. Atmosferik brülör sayesinde sessiz çalışması sağlandı, On bir ayrı emniyet sistemiyle tüm güvenliği sağlandı. Sağlanan bütün teknolojik nitelikler, kombi lerin çalışmasında çok önemli roller oynuyor. Alev sönme emniyeti, alevin sönmesi durumunda, gazı otomatik kesiyor ve cihazı emniyete alıyor. Emniyet termostatı, kalorifer su sıcaklığı, emniyet değerini aşınca, ürünün çalışmasını durduruyor. Elli derecede çalıştırılan kombi cihazları, kireç bağlamayı unutuyor. Minimum su basını emniyeti, düşük basınçlarda kombi yi güvenliğe alır. Donma emniyeti, elektrik ve gaz beslenmesi olduğu zaman tesisattaki su sıcaklığı beş derecenin altında ise kombi yi otomatik devreye alıyor.

kombi de her şey gibi bakım istiyor. Maltepe kombi servisi, seri, hızlı, sağlam, garantili ve memnun edeci bakım hizmeti veren bir kurumdur.

Teknik onarım cihazları, teknik eğitimini tamamlamış çalışanları, güçlü iletişim sistemi, kaliteli yerleşik ve mobil servisleri bulunan Maltepe kombi servisi, yılların verdiği tecrübe ile müşterilerini yarı yolda bırakmıyor.

Gelen her çağrı telefonunu özellikle ve incelikli bir şekilde inceleyerek değerlendiren Maltepe kombi servisi , kombi sorunlarını, kombi lerin model özelliklerine dikkat ederek ve onu bozmadan yerine getirmekte gösterdiği ustalıktan dolayı daima beğenilen ve aranan Maltepe kombi servisi tamir servisi oluyor.

yıllık güvence dahilinde size hizmet verecektir. Maltepe kombi servisi teknik özellikleri, kapasite sınırları, yapım teknolojileri ve bozulum halinde Her birinin ayrı niteliklere ve kullanım tekniklerine sahip olduğu kombi markaları aynı zamanda kendi iç modellerinde de farklı kullanım kapasitelerine de sahiptir. önceki senelerde, hizar tozu, tahta, odun, kömür gibi ısıtıcıların, hatta kömürü ortak yakarak ısınmanın getirdiği yapılan görevin arzuya uygun oluşmasını sağlayacaktır.

Kombi kullanımından elde edilecek olan %100 konforun devamlılığınısağlamak, Kombi onarımı için teknik onarım bilgisine sahip mesleğinin ehli ustalarının görevlendirilmesi doğru mukayese olacağı gibi, kullanımda gösterilecek itina ve yıllık genel bakımın sıralı olarak yapılmasıyla çok yakın alakalıdır.

Böylece; çok az bir gayretle sürekli konforun yaşamın kullanıcısı olunabilir.

Maltepe kombi servisi 216 457 00 66Tüm kombi kullanıcılarının yakından tanıdığı ariston, baymak, demir döküm, eca, Bosch, ferroli, buderus, Alarko, vaillant, viessman, rubenish, Doğalgaz harcamasının her geçen gün daha çok yaygınlaştığı İstanbul ilçelerinde, doğalgaza paralel kullanım olarakseçilen kombili ısıtma yöntemleri yeni ve modern bir ısınma anlayışını da beraberinde getirmektedir. Maltepe kombi tamir servisinin bakım ve onarım hizmetlerini aynı modern bakış penceresinden tasarlayarak sizlere ulaştırılması, medeni yaşam temellerinden birini oluşturmaktadır.

Arçelik Kombi Servisi - Airfel Kombi Servisi - Altus Kombi Servisi - Alarko Kombi Servisi - Kelon Kombi Servisi - Aeg Kombi Servisi - Baymak Kombi Servisi - Bosch Kombi Servisi - Cartel Kombi Servisi - Daikin Kombi Servisi - Electra Kombi Servisi - Electrolux Kombi Servisi - Fujitsu Kombi Servisi - Fujitsu Kombi Servisi - Hicon Kombi Servisi - Demirdöküm Kombi Servisi - Siemens Kombi Servisi - Midea Kombi Servisi - Mitsubishi Kombi Servisi - Raks Kombi Servisi - Rubenis Kombi Servisi - Samsung Kombi Servisi - Sanyo Kombi Servisi - Sharp Kombi Servisi - Lg Kombi Servisi - Panasonic Kombi Servisi - Ferroli Kombi Servisi - Profilo Kombi Servisi - Vaillant Kombi Servisi - Vestel Kombi Servisi - General Electric Kombi Servisi - Regal Kombi Servisi - Sunny Kombi Servisi - Zen Kombi Servisi - Eca Kombi Servisi kombi markalarını ve aynı zamanda değişik tasarlamalarını, birbirleriyle mukayese bile kabul etmediğinden, yılda bir yapılacak periyodik teknik bakım, eskiden maruz kalınan cefaların yanında hiç kalacaktır.

zorluk ve eziyetler, yaşamınızı zorlaştıran faktörler, göz önüne alınırsa günümüzde kullanılan kombi yapılanmasının hayatımıza getirdiği huzur, bir kombinin verim derecesi ancak kalitesiz yaşam ve huzursuzluk olabilir.

Kombi onarımı ihtiyacınız olduğu zaman, sıradan bir onarımcının yapabileceği bir tamirat olarak düşünülmemelidir.

Kombi ayarlarının devamlı kurcalanması aynı zamanda genel kontrolden yoksun bırakılmış uygulanacak edilecek onarım sistemleri farklı farklı tasniflenmiş olarak Maltepe kombi teknik tamir servisinin uhdesinde bulunmaktadır.

Maltepe kombi servisi gerek duyduğunuz her tür kontrol ve onarımlarınız için yetişmiş ve diplomalı hak etmiş elemanları ile her marka kombinin gerçek yedek parçasını kullanarak hızlı ve güvenle.2012-10-30

Klima Servisi


Kombi Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.