KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Maltepe Vaillant Servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 
Maltepe Vaillant Servisi

Maltepe Vaillant Servisi 216 457 02 22

 

Maltepe Vaillant Kombi ve Vaillant Klima Tamir Onarım Servisi her zaman, en mukemmel kalitede teknik hizmet sunmak adına, 7/24 her an ve her semte gezici servis ekipleri ile işinin ehli teknik servis personeli sizinle..

Güvenilir ve ekonomik hizmette, mutlak memnuniyet hedeflemekte olup, yirmibeş yılı aşkın süredir, kalitemizle lider konumda teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizde farkımız, kalite ve hızın güvenle birleştiği noktada meydana gelmektedir. Yılların deneyim ve tecrübeleriyle birlikte hizmetlerimizde kendimize olan güvenimizden yola çıkarak, Vaillant kombi ve vaillant klima yüksek verim almanızı sağlamaktayız. Maltepe Vaillant Servisi Sektörde zirveye ulaşmayı amaçlayan çalışmalarımızla, gücümüzü siz değerli müşterilerimizin takdir ve memnuniyetinden almakta olup, kesin kalitedeki çözüm önerilerimizle yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

 

Maltepe Vaillant Servisi her işi herkes yapar, fakat ustalık farklı bi olaydır diyerek; alanında en mukemmel kalitede hizmet sunan deneyimli personellerimizle, kalitemizi devamlı süreçte ve en iyi boyutlarda güncel tutarak sunmaktayız. Hizmet kalitemizden emin olarak işçiliğimize ve değiştirdiğimiz yedek parçalarımıza bir yıl garanti vermekteyiz. Uzman kadromuzun yeniliklere açık yapısı ve devamlı gelişim içerisinde en mukemmel hizmetleri sektörde önder vasfıyla üstlenip sunmaktan dolayı, gurur verici hizmetlerimiz sayesinde başarı çıtamızla birlikte, müşteri portföyümüzüde yükseltmekten dolayı mutluluk duymaktayız.

Vaillant markalı cihazlarınızın, arıza, bakım, onarım, montaj ve revizyon işlerinde sizin istek ve cihazınızın gereksinimleri doğrultusunda gerekli özveriyi göstermek her servisin olması gerektiği gibi bizimde prensibimizdir. Günümüz teknik servisçileri tarafından kalıplaşmış olan "sök-tak"cı zihniyete karşıyız. Bu anlayış sadece sizin ekonominize değil, bütün ülke ekonomisine zarar vermektedir. Sonuç itibariyle kullanılan yedek parçalar yurt dışından temin edilmekte ve paramız yutr dışına akmaktadır. Bu nedenle eğer ki problem çıkaran bir parçanın onarımı mümkünse onarım yolunu seçmek daha doğrudur. Örneğin bir elektronik devre kartının maliyeti çoktur. Eğer bunun onarımı mümkünse onarılma yoluna gidilmelidir.

Maltepe Hizmet Bölgemiz

 

Altayçeşme · Altıntepe · Aydınevler · Bağlarbaşı · Başıbüyük · Büyükbakkalköy · Cevizli · Çınar · Esenkent · Feyzullah · Fındıklı · Girne · Gülensu · Gülsuyu · İdealtepe · Küçükyalı · Yalı · Zümrütevler

 

Maltepe Tanıyalım

 

Maltepe, İstanbul iline bağlı Marmara Denizi`ne kıyısı olan, Anadolu yakasında bir ilçedir. Kadıköy, Kartal ,Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleriyle komşu olan Maltepe İstanbul`un 10. büyük ilçesi konumundadır. Maltepe bölgesi`nde ulaşım demiryolu ve karayolu ile yapılmaktadır. Demiryolu Maltepe`nin E-5 Karayolu altında kalan Eski Maltepe`nin kurulmuş olduğu güzergahtır. Karayolu ise (Ankara Asfaltı) Maltepe`yi ikiye ayırmaktadır. Bu yol Maltepe`yi Anadolu`ya yan yollar ise komşu ilçelere bağlar. İkinci önemli karayolu ise Bağdat Caddesi olup Bostancı ile Pendik arasındaki güzergahı oluşturmaktadır. PTT hizmet birimlerinin sayısı 10`dur.

 2012-08-29

Klima Servisi


Vaillant Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.