KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Pendik Klima Servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 
Pendik Klima Servisi

 Pendik Klima Servisi Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Batı mahallesi, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu mahallesi, Dumlupınar, Ertuğrulgazi, Esenler, Esenyalı, Fatih mahallesi, Fevzi Çakmak, Güllübağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurtköy, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu mahallesi, Sanayi mahallesi, Sapanbağları, Sülüntepe, Şeyhli mahallesi, Velibaba, Yayalar, Yenimahalle, Yenişehir, Yeşilbağlar gibi birçok semt ve mahallede her gün her an beyaz eşya tamir bakım servisi için var olan bir Kılınç Servis Noktasıdır. 

Pendik’te yaşayan binlerce insanın güvendiği gibi sizde gönül rahatlığı ile Klima Servisimize güvenebilirsiniz. Kendini geliştiren işinin ehli uzman teknik Servis ekiplerimiz, teknolojik ekipmanlar ile donatımlı mobil araçlarımız ve iletişim devi 444 1 964 çağrı merkezimiz ile tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Beyaz eşyalarınız, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrikli süpürge, klima, kombi ve elektrikli Ev aletleri tamiri, bakımı, onarımı ve montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elinden geleni yapan Pendik Klima Servisi uygun fiyatları ve kapıda kredi kartı ile ödeme avantajları ile yoluna devam ediyor.

 
Pendik ilçesi İstanbul’un büyük ilçelerindendir. Pendik eski adı Pantikapeun`dur. Roma, Bizans, Doğu Roma ve Latin İmparatorluğu dönemlerinde beş duvarlı anlamına da gelen Pantichion, Panlihion ve Tayni Tiyni isimleri kullanılmış. Bu isimler Osmanlı döneminden itibaren değişikliğe uğrayarak günümüzde olduğu gibi Pendik olarak kullanılmaktadır. Pendik ilçesinde 63 ilköğretim okulu, 30 ortaöğretim okulu, 49 anasınıfı, 19 anaokulu, 3 adet meslek eğitim-halk eğitim ve rehberlik merkezi bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarında yaklaşık 110.000 öğrenci eğitim görmektedir.
 
Firmamız bu büyük ilçenin tüm servis ihtiyaçlarına cevap vermek için kurulmuş ve pendik klima servisiünvanı ile iş hayatına devam etmektedir.
 
 
Hizmet Verdiğimiz Markalar;
Arçelik Servisi, Beko Servisi, Altus Servisi, Demirdöküm Servisi, Hoover Servisi,  Bosch Servisi, Siemens Servisi, Profilo Servisi, Arzum Servisi,  Fakir Servisi, Kelvinatör Servisi, Teba Servisi, White Westinghouse Servisi, General Electric Servisi, Aeg Servisi, Simtel Servisi, Ariston Servis,  Rowenta Server, Frigidaire Servis, Miele Servisi, Tefal Servisi, Philips Servisi, Moulinex Servis,  Electrolux Servisi, Regal Servisi, Vestel Servisi, Aygaz Servis, Indesit Servis, Philco Servis, Samsung Servis, Gaggenaeu Servis, Blomberg Servis, Süsler Servis, İhlas Servis, Franke Servis, Neff Servis, Whirlpoll Servis, Auer Servis, Firstline Servis, Zanussi Servis, Sharp Servis, Arnica Servis, Candy Servis,  Dyson Servis, Termikel Servis ve diğer tüm markalara da tamir bakım servisimiz vardır.
 
 
 
Her an her saniye her bölge ve her semtte 444 1 964 tamir bakım servis hizmetleri için hazırız.
 


2013-04-08

Klima Servisi


Anadolu Klima Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.