KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Ümraniye Bosch Servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 
Ümraniye Bosch Servisi

Ümraniye Bosch Servisi 216 305 94 94

 

Ümraniye Bosch Bakim ve Bosch Onarim servisi için önemli olan müsterilerimizin memnuniyeti bu sebeple tamir ücretlerinde müsteriyi fazla yipratmadan en iyi ve en hesapli sekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Müsterilerimizden aldigimiz memnuniyet, güven ve destekle müsteri portföyümüzü genis kapasitelere ulastirdik. Ümraniye Bosch teknik servisi olarak gerek profesyonel gerek yönetsel anlamda gelismelerimize devam ediyoruz. Müsterilerimizin memnuniyetinin kaliciligi için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetinizdeyiz.

 

Ümraniye Bosch Teknik servisimiz, sizlerden gelen çagrilara en kisa süre içerisinde cevap vererek en çok tercih edilen teknik servisi olmayi basardik.Uzun yillar kalite çizgimizi bozmadan, sizleri magdur durumda birakmadan, sistem kalitemizle sizlere hizmet etmekteyiz. Bizleri Tercih Ettiginiz Için Tesekkürler Sevgilerle…

 

Hizmetlerimiz;

Ümraniye Bosch Tamir Hizmetleri

Ümraniye Bosch Onarim Hizmetleri

Ümraniye Bosch Bakim Hizmetleri

Ümraniye Bosch Montaj Hizmetleri

Ümraniye Bosch Yedek Parça Hizmetleri

 

Yukarida Yer Alan Hizmeleri Bosch Servisi Olarak Siz Müsterilere Sunmaktayiz. Istanbul`un Tüm Bölgelerinde Bizleri Arayabilirisiniz 444 1 964.

 

Ümraniye Bosch Servisi servis bölgeleri: Adem Yavuz Bosch Servisi · Altınşehir Bosch Servisi · Armağanevler Bosch Servisi · Aşağıdudullu Bosch Servisi · Atakent Bosch Servisi · Atatürk Bosch Servisi · Cemil Meriç Bosch Servisi · Çakmak Bosch Servisi · Çamlık Bosch Servisi · Dumlupınar Bosch Servisi · Elmalıkent Bosch Servisi · Esenevler Bosch Servisi · Esenkent Bosch Servisi · Esenşehir Bosch Servisi · Fatih Sultan Mehmet Bosch Servisi · Hekimbaşı Bosch Servisi · Huzur Bosch Servisi · Ihlamurkuyu Bosch Servisi · İnkılap Bosch Servisi · İstiklal Bosch Servisi · Kâzım Karabekir Bosch Servisi · Mehmet Akif Bosch Servisi · Madenler Bosch Servisi · Namık Kemal Bosch Servisi · Necip Fazıl Bosch Servisi · Parseller Bosch Servisi · Saray Bosch Servisi · Site Bosch Servisi · Şerifali Bosch Servisi · Tantavi Bosch Servisi · Tatlısu Bosch Servisi · Tepeüstü Bosch Servisi · Topağacı Bosch Servisi · Yamanevler Bosch Servisi · Yenisanayi Bosch Servisi · Yukarıdudullu Bosch Servisi


Ümraniye Bosch Servisi Tüm Bölglerde Servis Hizmeti Vermektedir. Istanbulun Neresinde Olursaniz Olun nizde Olusan Arizalari Bize Bildirebilirsiniz 444 1 964.

 

Ümraniye Bosch Kombi Servisi 216 305 94 94

 

Ümraniye Bosch Servisi kombi tamiri, Bosch kombi bakimi, Bosch kombi montaji, Bosch kombi demontaji, Bosch kombi servisi isi sakaya gelmez, güvenmediginiz kisilere kombilerinizi teslim etmeyiniz. Kombi optimal degerde ayarlanacagi için modüller daha az asinir ve aygit daha uzun ömürlü olur.

Ümraniye Bosch Kombi Servisi kombinizin dogru olarak ayarlanmasi optimal gaz kullanimini saglar ve çevreye daha az zararli atik gazin yayilmasini temin ederek çevre kirlenmesini önler.

Ümraniye Bosch Kombi Servisi bakiminda kombinizin genel kontrolü, islev testi ve temizlenmesi yapilir.
Ümraniye Bosch Kombi Servisi bakiminda kombinizin fonksiyonel güvenligi saglanir, böylece her türlü tehlike kesin olarak ortadan kaldirilir.

Baca içerisindeki sivalari, kumlari, tas ve kiremit kalintilarini zamanla eritip baca baglanti deposunun bagli oldugu yere yigarak baca çekisini engelleyebilir. Bacali Bosch Kombiler bagli olduklari bacada da sorunlar çikartabilir. Buda çok tehlikeli bir durum ortaya koyar. Bu çalisma sirasinda oda içerisindeki tüm tozlari içerisine çeker ve aygitin içerisinde biriktirir. Radyatör ve Bosch Kombi içinde dolasan 5-6 yillik çürümüs ve çamurlasmis bu sular Bosch Kombi içindeki parçalara zarar verebilecegi gibi tesisat filtresinin tikanmasina ve Bosch Kombinin isitmadaki rolüne engel teskil edecektir.

Bunlarin yani sira sebeke suyunun kireçli olmasi isitma suyunda kullanilan plaka esanjör, akis sarteli, üç yollu blok gibi modüllere kireçlenme ve su kanallarinda tikanmalara varan sorunlar çikartabilir. Bu tozlar yanma haznelerinde ve Bosch Kombilerin fanlarinda arizalara cihazlarda gürültülü çalisma, patlamali yanma ve basarim düsüklüklerine neden olur. Distan içeriye oksijen alirken bulundugu alanin konumuna göre toz, toprak, yaprak, vs. gibi bir çok maddeyi içeriye çeker. Bu tip kombiler yanma esnasinda atik gazlari kendi bacalarindan disa atar ve distan içeriye oksijen çeker. Bulundugu iç ve dis etkenlerin yani sira sebekeden gelen su ve sistem içinde dolasan sabit su zamanla Bosch Kombilerde tahribatlara yol açar.

Ümraniye Bosch Kombi Servisi diyor ki; Bosch Kombi gaz, su, elektrikle çalisan isitma sistemlerinde ferdi isitma diye nitelendirilen bir aygittir. Ümraniye Bosch Kombi Servisi Servisinin; Tüm süreçlerinin her gün ve sonsuza kadar müsteri beklentileri dogrultusunda iyilestirilmesini, kaliteli olmasini saglayarak; teknolojik düzeyi, üstün ürün ve servis kalitesi, modern yönetim anlayisi ile isitma ve sogutma teknolojileri alaninda Bosch Kombi servisi gelecegi sekillendirmektir.

Ümraniye Bosch Kombi Servisi 216 457 00 66 çagri merkezimizden bize haftanin 7 günü kesintisiz ulasabilirsiniz.

Anadolu ve Avrupa yakasi tüm yönlere Bosch Kombileriniz için Ümraniye Bosch Kombi Servisi olarak görev vermekteyiz.

Ümraniye Bosch Kombi Servisi kombi bakim ve kombi tamirat üzerine özel egitimler almis profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde artik arizalanan veya yeteri kadar iyi performans veremeyen Bosch Kombileriniz problem olmaktan çok uzak.

Size bir telefon kadar yakiniz 216 457 00 66 .

Ümraniye Bosch Kombi Servisi ; Kalite bilincini, sahsi kalite bilinciyle pekistirerek, Kalitenin bir yasam biçimi olarak algilanmasini saglamak, her türlü sürecin yürütülmesi ve iyilestirilmesi sirasinda tam zamaninda ve sifir hata ilkesini sürekli gelistirmek Bosch Kombi Servisi olarak kilinç teknik servisin önceligidir.

Hermatik kombiler kendinden bacali cihazlar kategorisinde yer alan aygitlardir.

Özellikle en üst katlarda ve bodrum, giris gibi katlarda bulunan Bosch Kombilerde bu dis etkenlerden dolayi aygitin içerisine alinan oksijenle birlikte bir çok degisik madde girebilir.

Ümraniye Bosch Kombi Servisi tesisatinin yapilip size isitma olanagi saglayan radyatörlerin içerisine basilan ve burada yillarca sabit kalarak size isitma olanagi saglayan su zamanla tortulasip çamur kivamina gelebilmektedir.

Bacali Bosch Kombi diye adlandirilan daire içi bacalara bagli bulunan bu tip aygitlar mutlaka her yil bakimdan geçmelidir.

Salon, mutfak gibi yerlere montaji yapilan bacali Bosch Kombiler kullanim esnasinda bulundugu ortamdaki oksijeni alir yaktigi gazla birlikte bagli oldugu bacadan atmak suretiyle çalisir.

Cihaz içerisinde biriken bu tozlar zamanla artar ve alev haznesinden düsecek bir kivilcimla alev alip yanabilen bir madde haline gelir.

Yukarida bilgilerinize sunmus oldugumuz bu maddeler disinda bir çok madde Bosch Kombilerin performansini düsürebilir, gereksiz yakit tüketimi, saglikli isinamama ve masrafli arizalari olarak bütçenize etki edebilecek problemler olarak karsiniza çikabilir.

Bu yüzden her yil mutlaka Bosch Kombi bakimi yaptirmanizi Ümraniye Bosch Kombi Servisi olarak tavsiye ediyoruz.
Daha az gaz gereksiniminden ekonomik kullanin olanaklari yaratilmis olur.

Yetkili, iyi bir teknik bilgiye sahip kalifiye Ümraniye Bosch Kombi Servisi teknik personeli kombinizin bakimini itina ile yapar.

Sadece orjinal Bosch Kombi yedek parçalari kullanilir.

Yaptigimiz tüm isçilik ve degisen modüller kilinç teknik servis tarafindan 1 yil garantilidir.

Degisen parçalarda olusabilecek tüm bozulmalar 1 yil içerisinde orjinal yenisi ile degistirilmektedir.

Müsteri iliskilerinde uzmanlasmis çagri merkezi 216 457 00 66 sizlerden gelen çagrilar dogrultusunda gerekli incelemeleri yaparak bulundugunuz nahiyeye en yakin mobil Bosch Kombi Servisi aracimizi adresinize yönlendirmektedir.

 2012-09-04

Klima Servisi


Bosch Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.