KILINÇ SERVİS
www.beyazesyaklima.com

Ümraniye Vaillant Servisi

Servis Verdiğimiz Markalar

 

 

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM

 
 
Ümraniye Vaillant Servisi

Ümraniye Vaillant Servisi 216 457 02 22

 

Ümraniye Vaillant Kombi ve Vaillant Klima Tamir Onarım Servisi her zaman, en mukemmel kalitede teknik hizmet sunmak adına, 7/24 her an ve her semte gezici servis ekipleri ile işinin ehli teknik servis personeli sizinle..

Güvenilir ve ekonomik hizmette, mutlak memnuniyet hedeflemekte olup, yirmibeş yılı aşkın süredir, kalitemizle lider konumda teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizde farkımız, kalite ve hızın güvenle birleştiği noktada meydana gelmektedir. Yılların deneyim ve tecrübeleriyle birlikte hizmetlerimizde kendimize olan güvenimizden yola çıkarak, Vaillant kombi ve vaillant klima yüksek verim almanızı sağlamaktayız. Ümraniye Vaillant Servisi Sektörde zirveye ulaşmayı amaçlayan çalışmalarımızla, gücümüzü siz değerli müşterilerimizin takdir ve memnuniyetinden almakta olup, kesin kalitedeki çözüm önerilerimizle yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

 

Ümraniye Vaillant Servisi her işi herkes yapar, fakat ustalık farklı bi olaydır diyerek; alanında en mukemmel kalitede hizmet sunan deneyimli personellerimizle, kalitemizi devamlı süreçte ve en iyi boyutlarda güncel tutarak sunmaktayız. Hizmet kalitemizden emin olarak işçiliğimize ve değiştirdiğimiz yedek parçalarımıza bir yıl garanti vermekteyiz. Uzman kadromuzun yeniliklere açık yapısı ve devamlı gelişim içerisinde en mukemmel hizmetleri sektörde önder vasfıyla üstlenip sunmaktan dolayı, gurur verici hizmetlerimiz sayesinde başarı çıtamızla birlikte, müşteri portföyümüzüde yükseltmekten dolayı mutluluk duymaktayız.

Ümraniye Vaillant Servisi Vaillant Kombi, Vaillant Klima, Vaillant Şofben, Vaillant Termisifon yani aklınıza gelebilecek ısıtma ve soğutma sistemlerinin tamir, bakım ve montaj işlerinde yanınızdayız. Vaillant markalı cihazlarınızın, arıza, bakım, onarım, montaj ve revizyon işlerinde sizin istek ve cihazınızın gereksinimleri doğrultusunda gerekli özveriyi göstermek her servisin olması gerektiği gibi bizimde prensibimizdir. Günümüz teknik servisçileri tarafından kalıplaşmış olan "sök-tak"cı zihniyete karşıyız. Bu anlayış sadece sizin ekonominize değil, bütün ülke ekonomisine zarar vermektedir. Sonuç itibariyle kullanılan yedek parçalar yurt dışından temin edilmekte ve paramız yutr dışına akmaktadır. Bu nedenle eğer ki problem çıkaran bir parçanın onarımı mümkünse onarım yolunu seçmek daha doğrudur. Örneğin bir elektronik devre kartının maliyeti çoktur. Eğer bunun onarımı mümkünse onarılma yoluna gidilmelidir.

Ümraniye Hizmet Bölgemiz

 

Adem Yavuz · Altınşehir · Armağanevler · Aşağıdudullu · Atakent · Atatürk · Cemil Meriç · Çakmak · Çamlık · Dumlupınar · Elmalıkent · Esenevler · Esenkent · Esenşehir · Fatih Sultan Mehmet · Hekimbaşı · Huzur · Ihlamurkuyu · İnkılap · İstiklal · Kâzım Karabekir · Mehmet Akif · Madenler · Namık Kemal · Necip Fazıl · Parseller · Saray · Site · Şerifali · Tantavi · Tatlısu · Tepeüstü · Topağacı · Yamanevler · Yenisanayi · Yukarıdudullu

 


Ümraniye Tanıyalım

 

Ümraniye İstanbul` un en hızlı kentleşen ve nüfusu hızla artan; köy ve yöre geleneklerinin de aynen muhafaza edildiği bir kentleşme örneğidir. İstanbul`un nüfus bakımından en kalabalık ikinci ilçesidir. 12 Eylül Darbesi sonrasında Ümraniye Belediyesi fesh edilerek Üsküdar`a bağlı şube müdürlüğüne dönüştürüldü. 1987 yılında ilçe olan Ümraniye` de ilk yerel seçim 1989 yılında yapıldı. İlçe 14 mahalle, 6 belde ve 4 köyden oluşur. 22 bin hektarlık bir yerleşim alanına sahiptir. Ümraniye, ekonomik çeşitlilik açısından çok zengin bir yöredir. Küçük imalat sanayisinden konfeksiyona, yedek parça ve ağaç ürünleri üretimine kadar çeşitlilik göstermektedir.2012-08-29

Klima Servisi


Vaillant Servisi Özel Tamir Servisidir, Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.